Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr letni 2020 r. Zapisz się na zajęcia >

Naucz się programować!

Zapisy na kurs programowania

* Zapoznałem się z regulaminem i akceptuje jego warunki
Zapoznaj się z regulaminem
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności dostępną na stronie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i promocyjnych od "Zaprogramowani.com z siedzibą w Wawrowie i Zielonej Górze" dostarczanych w postaci wiadomości informacyjnych o nowościach i promocjach.

Podane w formularzu kontaktowym dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Guweris S.C. z siedzibą w Wawrowie, Osiedle bermudy 41, 66-400.
Podane dane osobowe będą używane do przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych zgłaszanych za pomocą powyższego formularza na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako Administratora Danych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych na podstawie uzasadnionego interesu Guweris S.C. ., chyba że będziemy w stanie znaleźć zgodne z prawem uzasadnienie tego procesu, które unieważni Pani/Pana interes lub prawa; albo z powodu roszczeń prawnych.
Rejestry wiadomości e-mail będą przechowywane przez 6 miesięcy, dane potrzebne do zarządzania sprawami przez okres 18 miesięcy, a w przypadku reklamacji przez okres 24 miesięcy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do PUODO w przypadku podejrzenia, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów: przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych.
W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: pocztagorzow@gmail.com z dopiskiem polityka prywatności w temacie.


W celu uzyskania większej ilości informacji i wyrażenie chęci uczestnictwa i poznania możliwości, jakie dają warsztaty programowania dla dziecka w Poznaniu zapraszamy do wypełnianie formularza kontaktowego. Zwróć uwagę na to, aby wypełniając go oznaczyć prawidłowo jaka grupa wiekowa, poziom zaawansowania oraz przede wszystkim odpowiednie miasto.

Wykazując zainteresowanie prowadzonymi zajęciami, możesz określić też jaka ilość miejsc w kursach byłaby Ci potrzebna. W razie wątpliwości co do poziomu poszczególnych kursów, zapoznaj się z zakładką oferta.

Formularze wypełniane przez zainteresowanych pozwalają nam na stworzenie grup dopasowanych pod względem wieku i umiejętności uczestników, a także dających możliwość optymalnego tempa i poziomu nauczania, tak by kodowanie dla dzieci było, jak najlepiej zorganizowane i przyswajane przez najmłodszych.

Co dalej?


Dzięki temu, że uważnie i prawidłowo wypełnisz formularz, przyspieszysz nasz kontakt z Tobą. Podczas rozmowy telefonicznej wyjaśnimy też wszelkie niejasności, z którymi mogą wiązać warsztaty programowania dla dzieci w Poznaniu oraz udzielimy wskazówek co do wyboru najlepszej opcji. Zaprosimy Cię także na spotkanie organizacyjne, w czasie którego będziesz mógł podpisać z nami umowę.