Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Naucz się programować!

Zapisy na kurs programowania


W celu uzyskania większej ilości informacji i wyrażenie chęci uczestnictwa i poznania możliwości, jakie dają warsztaty programowania dla dziecka w Poznaniu zapraszamy do wypełnianie formularza kontaktowego. Zwróć uwagę na to, aby wypełniając go oznaczyć prawidłowo jaka grupa wiekowa, poziom zaawansowania oraz przede wszystkim odpowiednie miasto.

Wykazując zainteresowanie prowadzonymi zajęciami, możesz określić też jaka ilość miejsc w kursach byłaby Ci potrzebna. W razie wątpliwości co do poziomu poszczególnych kursów, zapoznaj się z zakładką oferta.

Formularze wypełniane przez zainteresowanych pozwalają nam na stworzenie grup dopasowanych pod względem wieku i umiejętności uczestników, a także dających możliwość optymalnego tempa i poziomu nauczania, tak by kodowanie dla dzieci było, jak najlepiej zorganizowane i przyswajane przez najmłodszych.

Co dalej?


Dzięki temu, że uważnie i prawidłowo wypełnisz formularz, przyspieszysz nasz kontakt z Tobą. Podczas rozmowy telefonicznej wyjaśnimy też wszelkie niejasności, z którymi mogą wiązać warsztaty programowania dla dzieci w Poznaniu oraz udzielimy wskazówek co do wyboru najlepszej opcji. Zaprosimy Cię także na spotkanie organizacyjne, w czasie którego będziesz mógł podpisać z nami umowę.