Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Pasja do pracy z młodzieżą i programowania, które stały się fundamentami akademii programowania Zaprogramowani.com. Wierzymy, że oba te elementy w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pomogą naszym uczniom opanować tajniki najważniejszych języków programowania, a warsztaty programowania dla dzieci w Poznaniu – będą w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pracodawców z branży IT Poznania i okolic!

O nas

Technologie przyszłości


To one tworzą naszą rzeczywistość, nieustannie ją zmieniając i sprawiając, że świat każdego dnia staje się lepszy. Nic więc dziwnego, że firmy z branży IT tworzą najszybciej rozwijający się sektor światowej gospodarki. Stąd oferujemy wyjątkowy kurs programowania dla młodzieży oraz najmłodszych. Informatyka jest jednocześnie jedną z niewielu dyscyplin, gdzie bardziej niż na dyplomy zwraca się uwagę na konkretne umiejętności, w tym na znajomość wiodących języków programowania. Coś o tym wiemy, ponieważ nasz zespół tworzą aktywni zawodowo programiści. Prowadzone przez nas warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży w Poznaniu są zatem połączeniem wieloletniego doświadczenia i pasji, którą jak nikt inny potrafimy zarazić naszych podopiecznych.

Nasz cel


Mamy jeden cel: sukces zawodowy naszych uczniów. Aby go osiągnąć, organizujemy zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży, gdzie pomagamy im odnaleźć w sobie pasję do programowania i zupełnie nowe pokłady kreatywności, pobudzamy ich umiejętność analitycznego myślenia, a wszystko to w przyjaznej atmosferze, w gronie rówieśników i pod okiem fachowców. Stawiamy na elementy, które dla efektywnej nauki programowania dla dzieci są nieodzowne: dobrą zabawę, współpracę i znajomość języka angielskiego. Bo najlepsi programiści to ci, dla których jedyne granice to granice wyobraźni, a nie umiejętności.

Dlaczego my?


W pracy z młodymi adeptami programowania łączymy żarliwość pasjonatów z doświadczeniem i rzetelnością profesjonalistów. Nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży w Wielkopolsce to nie tylko nauka programowania od podstaw, ale też stałe monitorowanie najnowszych trendów w informatyce i stwarzanie możliwości dalszego rozwoju naszych uczniów, tak by w przyszłości mogli kontynuować naukę na wyższych poziomach zaawansowania. W kwestii umiejętności jaką jest kodowanie dla dzieci jako punkt wyjścia proponujemy autorski, szyty na miarę oczekiwań i możliwości naszych uczniów program nauczania. Jeśli rozpoczynać przygodę z programowaniem, to tylko z Zaprogramowani.com!