Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Rozpoczynając nauczanie najmłodszych, gwarantujemy dostęp do w pełni wyposażonej sali. Jednak jeżeli z jakiegoś powodu dziecko chce korzystać z własnego laptopa, może jak najbardziej to robić.

Kodowanie dla dzieci to nauka od podstaw, nastawiona na optymalne tempo. Jeżeli dziecko bardzo chce wziąć udział w kursie, który już się rozpoczął, może nadgonić cały materiał, jaki dotychczas przerobiła grupa, o ile da sobie z nim radę w szybszym tempie.

Szkoła kodowania zaprogramowani.com stawia na zajęcia dodatkowe dla dzieci w ciągu roku szkolnego i w takim samym systemie semestralnym. Jednak warto obserwować nasze aktualności, gdyż czasami w trakcie roku szkolnego odbywają się też krótkie szkolenia czy eventy.

Nasze warsztaty programowania dla dzieci w Poznaniu to grupy dopasowane do wieku i zaawansowania słuchaczy tak, aby każdy z nich mógł być indywidualnie traktowany przez prowadzącego zajęcia, a jednocześnie pozwalające na pracę zespołową, niezmiernie ważną w późniejszej pracy programisty. Z tego też powodu grupy to 5-12 dzieci przypadających na nauczyciela.

Wszystkie dorosłe języki programowania używane w profesjonalnych firmach i korporacjach to języki powstałe z angielskich komend. Dlatego też zajęcia komputerowe dla dzieci i młodzieży to także nauka angielskiego słownictwa od podstaw i metody wykorzystania go podczas kodowania.

Cyfrowa rozrywka jest coraz bardziej popularna, jak i zdobywa uznanie nie tylko jako metoda relaksu, ale też reklamowania swoich towarów i usług. W trakcie naszych zajęć pamiętamy o tym a kodowanie dla dzieci to nie tylko tworzenie różnego rodzaju programów, ale także prostych gier, którymi będą mogły pochwalić się innym